Yabancılara Türkiye’de Yatırım Danışmanlığı

Türkiye’deki yatırımınızı ne kadar elinizde tutmak zorundasınız?

Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı kazanabilmek için hangi yatırım yolu seçilirse seçilsin 3 yıl rezerv süresi vardır. Üç yıl boyunca yatırımınızı çekemez, bozamaz ya da satamazsınız. 3 yıl sonunda ise yatırımlarınızı yasal getirileri veya artan değeri ile satabilir veya devredebilirsiniz.

3 yıllık rezerv süresinin sonunda Türkiye’deki tüm yatırımlarınızı çekseniz ve Türkiye’de herhangi bir yatırımınız kalmasa dahi siz ve aileniz ömür boyu Türk vatandaşı olmaya devam edecektir.

Türkiye’de yatırım yapmak kazançlı bir yatırım mıdır?

Türkiye’nin ne kadar kazançlı bir ülke olduğunu görünce üç yıllık süre sonunda yatırımınızı çekme konusunda karar vermek size kalmış bir tercihtir. Türkiye’nin şirketleri, finansal yatırım araçları ve gayrimenkulleri muadili ülkeler ile kıyaslayınca ucuz ve oldukça yüksek getiriye sahiptir.

Özellikle, Türk emlak sektörü Avrupa ülkeleri arasında en fazla kazandıran emlak piyasalarından biridir. Üstüne üstlük, Türk taşınmazları Avrupa’nın muadil şehirleri ile kıyaslandığında oldukça ucuzdur. Örneğin, 1 Milyon ABD Doları ödeyerek Paris’in dış semtlerinde eski bir ev alabilecekken aynı tutara Türkiye’de Boğaziçi veya deniz manzaralı bir villa alabilmeniz mümkündür.

Yabancı Emlak Danışmanlığı Hizmetlerimiz

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen tüm marka şehirlerinde gayrimenkul almanız için yanınızdayız. İstanbul’un gelişmekte olan ve yatırımcısına gelecek vadeden Beylikdüzü, Basın Ekspres, Arnavutköy, Zeytinburnu, Esenyurt, Başakşehir, İkitelli, Maslak, Kağıthane gibi ilçeleri ve semtlerinde yatırım amaçlı olarak gayrimenkul almak için sizlere hizmet ediyoruz.

Eğer, kendiniz oturmak için bir ev arıyorsanız gönlünüze yatan ideal daireyi veya konutu bulmak için hizmetinizdeyiz. İster yatırım için isteyin isterseniz de oturma amaçlı olarak isteyin, talebiniz halinde size emlak danışmanlığı hizmetini herhangi bir ücret almadan veriyoruz.

Tüm Süreci Sizin İçin Biz Yönetiyoruz

Sizin dilinizde konuşan yatırım uzmanlarımız sizin aradığınız gayrimenkulün özelliklerini öğreniyor, sizin gönlünüze yatacak konut için araştırmayı sizin yerinize yapıyor. Tek yapmanız gereken bize ulaşarak hayalinizdeki evin nasıl olduğunu anlatmak.

Uzmanlarımız sizden alacağımız vekalet ile taşınmazın araştırılması, ziyareti, bulunması, satın alınması ve tapu işlemlerinin tamamlanması süreçlerini takip ediyor. Sizin tek yapmanız gereken gönlünüze yatan yatırıma karar vermek, tapu senedini çıkartıp elinize teslim etmek bizim işimiz. Sunduğumuz hizmetle size para ve zaman kazandırıyoruz.

Ev Alana 2 Yıllık İkamet İzni Bizden

İster 250 bin ABD Doları değerinin üzerinde bir taşınmaz alın isterseniz de aldığınız taşınmaz bu değerin altında olsun, bizim hizmetlerimizden yararlanarak gayrimenkul satın tüm yabancı müşterilerimize 2 yıllık ikamet izinlerini biz alıyoruz.

TurkeyNewLifeTM olarak Türkiye’nin her bölgesinde ve İstanbul’un her semtinde gayrimenkul araştırma ve danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz. Yabancı uyruklu yatırımcı müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmış İstanbul gayrimenkul portföyümüze ulaşmak için müşteri temsilcilerimizden birine danışabilir veya bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruya cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir